2018 Άμεση Εργοστάσιο! Bamboo Carcoal αρωματισμό αέρα και αυτοκινήτων και αποσμητικό

περιγραφή προϊόντος
| όνομα προϊόντος | αποσμητικό αυτοκινήτου |
| Τύπος | Αποσμητικό αυτοκινήτου |
| Πρώτη ύλη | Φυσικός ενεργοποιημένος άνθρακας και ορυκτό |
| Εξωτερικό μέγεθος συσκευασίας | 21cm * 10cm * 10cm |
| βάρος | 700g ή προσαρμοσμένη |
| Εσωτερικό μέγεθος συσκευασίας | Εσώρουχα μονής συσκευασίας: 9 * 9.5cm ,; μαύρη συσκευασία: 9,5 * 90 εκατοστά |
| συσκευασία | Εσώρουχα μονής συσκευασίας: 4 σακούλες, μαύρη συσκευασία: 10 τσάντες |
| Λειτουργία | Αφαιρέστε τη φορμαλδεΰδη, το βενζόλιο εξαλείφει τις οσμές |
| Χρησιμοποιημένα μέρη | Νέο σπίτι, Αυτοκίνητο, τροχόσπιτα, αποθήκη |
| Μη υφασμένο μέγεθος | 116mm * 90mm |
| βάρος | 700 g |
| Εσωτερική συσκευασία | 4 σακούλες + 10 μαύρες σακούλες |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 27 * 23 * 27,5cm |
| Αποστολή | Δείγματα: 1-2 εργάσιμες ημέρες Προϊόντα ή προσαρμοσμένες: Σε 7-15days μετά την παραλαβή της κατάθεσης, ανάλογα με την ποσότητα της παραγγελίας σας |
| DHL, EMS, TNT ή το δικό σας πράκτορα προώθησης |





Πολλοί φίλοι επιλέγουν γεύση παχύτερο άρωμα και sir freshener για να αφαιρέσετε τη νέα μυρωδιά του αυτοκινήτου, στην πραγματικότητα, η μέθοδος δεν είναι επιθυμητή, επειδή η μυρωδιά του αρώματος και του αποσμητικού χώρου όχι μόνο δεν μπορούσε να απαλλαγεί από το επιβλαβές αέριο, αλλά επίσης θα έχει δύο ρύπανση.
Αλλά ο ενεργός άνθρακας και ο ξυλάνθρακας από μπαμπού είναι διαφορετικοί από αυτούς, η επιφάνεια τους όχι μόνο ενεργοποιείται, οργανικός άνθρακας, παρέχει μεγάλη επιφάνεια, αλλά μπορεί επίσης να απομακρύνει επιβλαβείς ρύπους όπως φορμαλδεΰδη, βενζόλιο, TVOC κτλ, καθώς και τον μικρό όγκο και τη βολική τοποθέτηση σε οποιαδήποτε θέση στο αυτοκίνητο, και το πιο improtant είναι επαναφορτιζόμενη από τη θερμότητα για επαναχρησιμοποίηση, διαρκεί για μεγάλη διάρκεια ζωής χρήσης και να εξοικονομήσει κόστος
Στοιχεία της εταιρείας

1.Εγκαταστήθηκε το 1998, CHUNWAN ομάδα είναι ένα σύνολο της Ε & Α, παραγωγή και εμπορική επιχείρηση
2. Σειρά προϊόντων: οικιακοί απορροφητές υγρασίας, αποσμητικό για ψυγείο, αφυγραντήρας αυτοκινήτου, αποσμητικά χώρου αυτοκινήτων, ξηραντικά, ξηρό σάκο για δοχεία, απορροφητικό οξυγόνου κ.λπ.
3 . Επιχειρησιακή κλίμακα: περισσότερα από 15.000 τετραγωνικά μέτρα, περισσότερα από 300 επιτελεία
4 . Πελάτες: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL
Πιστοποιήσεις
RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI κ.λπ.
Οι Υπηρεσίες μας
1.Fast Action: θα απαντήσουμε στην ερώτηση πελατών εντός 30 λεπτών και θα έχουμε 1 έως 1 ειδική υπηρεσία
2.Επαγγελματική υπηρεσία: έρευνα-πραγματοποίηση δείγματος-έναρξη παραγγελίας-επιθεώρησης-παράδοσης
3. Top ποιότητα: έχουμε την επαγγελματική ομάδα ελέγχου της ποιότητας θα διπλασιάσει την ποιότητα, βεβαιωθείτε ότι η ποιότητα είναι υψηλή πριν από τη ναυτιλία
4. Ελαφριά παράδοση: Έχουμε μεγάλη έκπτωση με τα εμπρός, κρατάμε τα αγαθά φτάνουν στην πλευρά σας γρήγορα και με ασφάλεια.
Συχνές ερωτήσεις


Είστε κατασκευαστής;
Α : Ναι, είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής στον τομέα αυτό για 20 χρόνια
Ε . Τι χρόνο ο Chun-Wang έγινε δημόσια εταιρεία;
A : έγινε το 2015 μια δημόσια εταιρεία
Q.Το μέρος της εταιρείας;
Α : Shenzhen, Κίνα
Ε . Ποιο είναι το MOQ σας για την αυτόματη αποσμητική σας;
Α : ΟΧΙ MOQ, θα μπορούσαμε να δεχτούμε την παραγγελία
Q.Μπορώ να έχω τη δική μου μάρκα / λογότυπο / προσαρμοσμένη;
Α : Ναι, η προσαρμογή θα είναι ευπρόσδεκτη εδώ, η ομάδα σχεδιαστών μας θα μπορούσε επίσης να σχεδιάσει το λογότυπο για εσάς
Q. Μπορώ να δοκιμάσω δωρεάν δείγματα;
Α : Ναι, δωρεάν δείγματα διαθέσιμα
Ε. Ποιος είναι ο χρόνος σας;
Α : 5-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας
Ε . Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α : 1000000 τεμάχια ανά μήνα
Ε . Μπορώ να είμαι η αποκλειστική σας διανομή στη χώρα μου;
Α : Ναι, καλώς ήλθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες εάν ενδιαφέρεστε να είστε τοπική διανομή των προϊόντων μας
Δημοφιλείς Ετικέτες: αυτοκίνητο αποσμητικό αέρα και αποσμητικό, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, που γίνεται στην Κίνα, φτηνό

