Πληροφορίες Προϊόντος:
Το κύριο συστατικό της σακκούλας αφυγραντήρα 1000g μαλακής ντουλάπας με υψηλή απορρόφηση είναι το χλωριούχο ασβέστιο, το οποίο ανήκει στην αντικατάσταση. Μπορεί να αντικατασταθεί οποτεδήποτε και οπουδήποτε χωρίς κόστος. Λόγω του μείγματος του αμύλου, όταν απορροφά την παλίρροια, δεν μετατρέπεται σε νερό, αλλά γίνεται ζελατινώδης.
| Ονομα προϊόντος | 1000g σακούλα αφύγρανσης νυφίτσας με υψηλή απορρόφηση |
| Καθαρό βάρος | 350g, 450g, 1000g ή προσαρμοσμένα |
| Υγροσκοπική ικανότητα | 2000 ml |
| Πρώτη ύλη | Κοκκία χλωριούχου ασβεστίου + Κοκκία αρώματος |
| Μέγεθος | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Πακέτο | Πολλαπλή τσάντα ή προσαρμοσμένη |
| Εφαρμογές | Σκελετός, ντουλάπι, υπνοδωμάτιο, κουζίνα, αποθήκη, γραφείο, οχήματα κλπ |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 20000pcs |
| Διάρκεια ζωής | Τοποθετημένο σε ξηρή, κανονική κατάσταση, φυλάσσετε σφραγισμένα 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |




Εφαρμογή:


Χρησιμοποιώντας τη μέθοδο:


Σημείωση:
1: Μην τρώτε, κρατήστε όρθιο, μην το περιστρέφετε.
2: Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά.
3: Αποθηκεύστε μακριά από τρόφιμα και ποτά.
Διαδικασία ΚΑΕ:
Περιγραφή εταιρείας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, Chunwang έχει γίνει μια δημόσια επιχείρηση από ένα μικρό εργοστάσιο μετά από 20 χρόνια ανάπτυξης με υψηλή ταχύτητα. Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής και ειδικεύεται στην παραγωγή βιομηχανικών και οικιακών ξηραντικών, αφυγραντικών, αρωμάτων και καθαριστικών.
2. Έχουμε εκσυγχρονίσει εργαστήριο και γραμμή παραγωγής, προηγμένο εργαστήριο, εγκαταστάσεις χωρίς σκόνη, καθαρή και τακτοποιημένη αποθήκη και κορυφαία αίθουσα δειγμάτων. Και έχουμε το πιστοποιητικό ISO9001 και ISO14001 το 2005. Και έχουμε περάσει την επιθεώρηση εργοστάσιο της Watsons και BSCI το 2014.
3. Η εταιρεία μας έχει μια ισχυρή βούληση να είναι ο ηγέτης των προϊόντων απορρόφησης & αποσμητικά στοιχεία αέρα στο εγγύς μέλλον.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 1000g μαξιλαράκι σακούλα αφρόλουτρο με υψηλή απορρόφηση, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

