Περιγραφή προϊόντος:
1000 ml χημική απορροφητική τσάντα υγρασίας αέρα για οικιακή χρήση χωρίζεται σε δύο στρώματα, το ανώτερο στρώμα τοποθετείται με χλωριούχο ασβέστιο και το χαμηλότερο είναι τσάντα. Το νερό μπορεί να ρέει μέσα στον σάκο συλλογής νερού όταν απορροφάται το νερό από το χλωριούχο ασβέστιο. Μπορεί να αποφύγει τη διαρροή νερού από την τσάντα.
| Ονομα προϊόντος | 1000 ml χημική απορροφητική τσάντα υγρασίας αέρα για οικιακή χρήση |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Καθαρό βάρος | 248g, διαθέσιμα 400g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 500ml, 1000ml διαθέσιμα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο polybag, προσαρμοσμένο κουτί χρώματος, ετικέτα αυτοκόλλητου |
| Αρωμα | Τριαντάφυλλο, λεμόνι, λεύκωμα ή άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για να προστατεύσει την ντουλάπα, την ντουλάπα, το ντουλάπι από την υγρασία |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| MOQ | 20000pcs |




Εφαρμογή:


Υπηρεσία OEM:

Χρησιμοποιώντας τη μέθοδο:
1: Μπορεί να αφαιρέσει ντουλάπα, συρτάρι, κιβωτό παπουτσιών, βιβλιοθήκη, όργανο, την εσωτερική υγρασία
2: Τοποθετείται σε εσωτερικούς χώρους, η οποία μπορεί να αποτρέψει αποτελεσματικά υψηλής ποιότητας ξύλινα έπιπλα, ηλεκτρικά
συσκευές, μηχανολογικό εξοπλισμό, ηλεκτρονικά προϊόντα στο να πάρει υγρό μουχλιασμένο!
3: Μπορεί να αφηρηθούν τα επιβλαβή αέρια φορμαλδεΰδη, βενζόλιο, μόρια TVOC
Διαδικασία προϊόντος:

Σχετικά προϊόντα:



Στοιχεία της εταιρείας:
1. ιδρύθηκε το 1998, CHUNWANG Group είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας επιχείρηση
2.Product Σειρά: απορροφητήρες οικιακής υγρασίας, αποσμητικά, καθαριστικά λεκάνης τουαλέτας, αφυγραντήρα αυτοκινήτων, καθαριστικά αποστράγγισης, αποσμητικά χώρου, ξηραντικά, δοχείο ξηρό σάκο, απορρόφηση οξυγόνου, κάρτα δείκτη υγρασίας, κλπ. 3. Κλίμακας Επιχειρήσεων: περισσότερα από 12.000 τετραγωνικά μέτρα, περισσότερα από 200 επιτελεία
4. Πιστοποιητικά: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI κ.λπ.
5. Πελάτες: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL κ.α.


Δημοφιλείς Ετικέτες: 1000 ml χημική απορρόφηση υγρασίας τσάντα για οικιακή χρήση, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

