Περιγραφή προϊόντος:
1000ml ψυχρού χώρου σακούλα απορρόφησης υγρασίας για οικιακή χρήση με κρεμάστρα που συνδέεται με το άγκιστρο είναι κατασκευασμένο από χλωριούχο ασβέστιο. Είναι σε θέση να αφαιρέσει αποτελεσματικά την υπερβολική υγρασία στον αέρα. Ειδικά σε υγρό καιρό, Μπορεί γρήγορα να δημιουργήσει ένα άνετο περιβάλλον για τους ανθρώπους.
| Ονομα προϊόντος | 1000 ml τσάντα απορρόφησης υγρασίας για οικιακή χρήση με κρεμάστρα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Καθαρό βάρος | 248 g, 400 g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 500 ml, 10000 ml |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο polybag, προσαρμοσμένο κουτί χρώματος, ετικέτα αυτοκόλλητου |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Αρωμα | Τριαντάφυλλο, λεμόνι, λεύκωμα ή άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για να προστατεύσει την ντουλάπα, την ντουλάπα, το ντουλάπι από την υγρασία |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |
| MOQ | 20000pcs |




Εφαρμογή:


Διαδικασία παραγγελίας:

Διαδικασία παραγωγής:

Υπηρεσία OEM:

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, κοντά σε πλούσια εμπειρία 20 χρόνων στον Αποσμητικό αέρα, ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές προϊόντων απορρόφησης.
2.Product: αποσμητικό αέρα Gel, αρωματικά σακουλάκι, φρυγανιέρα αέρα χάντρες κρυστάλλου
Οικιακός απορροφητής υγρασίας, Αφυγραντήρας αυτοκινήτου για επαναχρησιμοποίηση, Συγκρατήστε την τσάντα απορρόφησης υγρασίας, κλπ.
3. Με επιτυχία θα γίνει δημόσια εταιρεία το 2015. Με την έκθεση ελέγχου Walmart, BSCI, GMP



Σχετικά προϊόντα:



Συχνές ερωτήσεις:
Q1: Πού ζείτε;
- Ζω σε εργοστάσιο που βρίσκεται στο Guangdong της Κίνας.
Q2: Είστε κατασκευαστής;
- Ναι, είμαι επαγγελματίας κατασκευαστής στον τομέα αυτό για 20 χρόνια.
Ε3: Μπορείτε να μου δώσετε το δωρεάν δείγμα;
- Σίγουρα, μπορώ να σας δώσω αμέσως και εσείς απλά πληρώνετε έκτακτο κόστος στην εταιρεία μου.
Ε4: Μπορώ να έχω το δικό μου λογότυπο;
- Ναι, προσαρμόστε ευπρόσδεκτα εδώ.
Q5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
- Τ / Τ, Ασφαλής Πληρωμή (από την Alibaba), Εμπορική ασφάλιση (από Alibaba), Western Union,
L / C, Paypal, Μετρητά, με διαπραγμάτευση;
Ε6: Ποιος είναι ο χρόνος σας;
- Περίπου 5-20 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 1000 ml τσάντα απορρόφησης υγρασίας για οικιακή χρήση, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, κατασκευασμένο στην Κίνα, φτηνό

