190g αρωματικό κουτί αφυγραντήρα μίας χρήσεως για ντουλάπα
Περιγραφή προϊόντος:
190g αρώματος διαχύτη απορριπτόμενο κουτί αφύγρανσης για ντουλάπα είναι εργοστασιακή τιμή και φτιαγμένο από χλωριούχο ασβέστιο. Προστατεύστε σημαντικά αντικείμενα από την υγρή περιοχή. Το προϊόν είναι μη τοξικό, ασφαλές και φιλικό προς το περιβάλλον.
| Ονομα προϊόντος | 190g αρωματικό κουτί αφυγραντήρα μίας χρήσεως για ντουλάπα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 διαθέσιμοι |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g διαθέσιμα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml διαθέσιμα |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ευωδιά | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για την αποφυγή μούχλας και μούχλας |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 5000pcs |






Εφαρμογή:


Χρήση του τρόπου:

Υπηρεσία OEM:
Χρήση σημείωσης:
1.Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί, εάν δεν υπάρχει τροφή, παρακαλώ επισκεφθείτε αμέσως το γιατρό.
2. Το λευκό αναπνεύσιμο χαρτί στο στόμιο του κουτιού δεν πρέπει να γρατσουνιστεί όταν ανοίξει η συσκευασία.
3. Μην γέρνετε όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν.
4. Μην ρίχνετε το δοχείο, σπάζετε και μη γρατζουνίζετε την κορυφή του λευκού αναπνεύσιμου χαρτιού.
5. Μην αφήνετε τα παιδιά να κλείνουν!
Στοιχεία της εταιρείας:
Shenzhen ChunWang Τεχνολογία Προστασίας Περιβάλλοντος co., LTD ιδρύθηκε το 1998 και ήταν δημόσιο το 2015. Είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας ολοκληρωμένη προηγμένη επιχείρηση η οποία αφιερώνεται στην απόδειξη υγρασία, συντήρηση, τον καθαρισμό του αέρα και υγιεινής. Chunwang είχε περάσει την πιστοποίηση QMS ISO9001: 2015, EMS Πιστοποίηση ISO14001: 2015, και τα προϊόντα συμμορφώνονται με ROHS και άλλες περιβαλλοντικές απαιτήσεις.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 190g αρωματοθεραπεία αρώματος κουτί αφυγραντήρα μιας χρήσης για ντουλάπα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένος στην Κίνα, φτηνό

