Πληροφορίες Προϊόντος:
Το κύριο συστατικό της σακκούλας απορρόφησης ξηρής υγρασίας 1kg Co είναι το χλωριούχο ασβέστιο.
Απορροφά κυρίως την περίσσεια νερού στον αέρα.
Επιπλέον, μπορεί επίσης να καθαρίσει τον αέρα μέσω αρωματικών σωματιδίων.
| Ονομα προϊόντος | 1kg Co χύτευση σακούλα απορρόφησης ξηρής υγρασίας |
| Καθαρό βάρος | 350g, 450g, 1000g ή προσαρμοσμένα |
| Υγροσκοπική ικανότητα | 2000 ml |
| Πρώτη ύλη | Κοκκία χλωριούχου ασβεστίου + Κοκκία αρώματος |
| Μέγεθος | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Πακέτο | Πολλαπλή τσάντα ή προσαρμοσμένη |
| Εφαρμογές | Σκελετός, ντουλάπι, υπνοδωμάτιο, κουζίνα, αποθήκη, γραφείο, οχήματα κλπ |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 20000pcs |
| Διάρκεια ζωής | Τοποθετημένο σε ξηρή, κανονική κατάσταση, φυλάσσετε σφραγισμένα 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |




Εφαρμογή:


Χρησιμοποιώντας τη μέθοδο:


Σημείωση:
1: Μην τρώτε, κρατήστε όρθιο, μην το περιστρέφετε.
2: Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά.
3: Αποθηκεύστε μακριά από τρόφιμα και ποτά.
Διαδικασία ΚΑΕ:
Περιγραφή εταιρείας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, Chunwang έχει γίνει μια δημόσια επιχείρηση από ένα μικρό εργοστάσιο μετά από 20 χρόνια ανάπτυξης με υψηλή ταχύτητα. Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής και ειδικεύεται στην παραγωγή βιομηχανικών και οικιακών ξηραντικών, αφυγραντικών, αρωμάτων και καθαριστικών.
2. Έχουμε εκσυγχρονίσει εργαστήριο και γραμμή παραγωγής, προηγμένο εργαστήριο, εγκαταστάσεις χωρίς σκόνη, καθαρή και τακτοποιημένη αποθήκη και κορυφαία αίθουσα δειγμάτων. Και έχουμε το πιστοποιητικό ISO9001 και ISO14001 το 2005. Και έχουμε περάσει την επιθεώρηση εργοστάσιο της Watsons και BSCI το 2014.
3. Η εταιρεία μας έχει μια ισχυρή βούληση να είναι ο ηγέτης των προϊόντων απορρόφησης & αποσμητικά στοιχεία αέρα στο εγγύς μέλλον.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 1kg co χύτευση ξηρό απορρόφησης υγρασίας τσάντα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φθηνά

