300ml κουτί απορρόφησης υγρασίας ντουλαπιών με ελεύθερο δείγμα
Προδιαγραφή στοιχείων:
300ml ντουλάπα κουτί απορρόφησης υγρασίας με ελεύθερο δείγμα είναι ασβεστίου χλωριούχο ασβέστιο κουτί είναι deliquesred κοκκώδη δομή? Είναι πολύ υγροσκοπικό και είναι υγρό μετά την απορρόφηση υγρού αερίου
| Ονομα προϊόντος | 300ml κουτί απορρόφησης υγρασίας ντουλαπιών με ελεύθερο δείγμα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 ή προσαρμοσμένες |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g ή προσαρμοσμένα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml ή προσαρμοσμένα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα χαρτιού |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 5000pcs |




Προσοχή:
1. το προϊόν αυτό δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί, εάν δεν υπάρχει φαγητό, παρακαλώ επισκεφθείτε αμέσως το γιατρό.
2. Το λευκό αναπνεύσιμο χαρτί στο στόμιο του κουτιού δεν πρέπει να γρατσουνιστεί όταν ανοίξει η συσκευασία.
3. Μην γέρνετε όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν.
4. Μην ρίξετε το δοχείο, σπάστε και μην γρατσουνίστε την κορυφή του λευκού αναπνεύσιμου χαρτιού.
5. μην αφήνετε τα παιδιά να κλείνουν!
Εφαρμογή:


Διαδικασία παραγωγής:
Υπηρεσία OEM:
Στοιχεία της εταιρείας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, Chunwang έχει γίνει μια δημόσια επιχείρηση από ένα μικρό εργοστάσιο μετά από 20 χρόνια ανάπτυξης με υψηλή ταχύτητα. Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής και ειδικεύεται στην παραγωγή βιομηχανικών και οικιακών ξηραντικών, αφυγραντικών, αρωμάτων και καθαριστικών.
2. Έχουμε εκσυγχρονίσει εργαστήριο και γραμμή παραγωγής, προηγμένο εργαστήριο, εγκαταστάσεις χωρίς σκόνη, καθαρή και τακτοποιημένη αποθήκη και κορυφαία αίθουσα δειγμάτων. Και έχουμε το πιστοποιητικό ISO9001 και ISO14001 το 2005. Και έχουμε περάσει την επιθεώρηση εργοστάσιο της Watsons και BSCI το 2014.
3. Η εταιρεία μας έχει μια ισχυρή βούληση να είναι ο ηγέτης των προϊόντων απορρόφησης & αποσμητικά στοιχεία αέρα στο εγγύς μέλλον.


Συχνές ερωτήσεις:
1) Μήπως αυτό συλλέγει πραγματικά το νερό στο κάτω μέρος, έτσι ώστε να απορρίψετε όταν φτάσει σε ένα ορισμένο επίπεδο;
Ναι, λειτουργεί πολύ καλά και είναι διαθέσιμο για βολική χρήση.
2) Όταν έχω 1 kg χλωριούχου ασβεστίου, για ποιο μέγεθος δωματίου είναι κατάλληλο;
Για δωμάτια μέχρι 35 m², Διαρκής περίπου 90 ημέρες
3) Τι υλικό έχει αυτή η τσάντα αφυγραντήρα;
Σωματίδια χλωριούχου ασβεστίου 2-3 χιλιοστά + χάντρες αρωμάτων + εσωτερική κενή τσάντα αλουμινίου + εξωτερική τυπωμένη σακκούλα PE
4 ) Πόσους MOQ προσαρμόσατε το πακέτο μας για την τσάντα αφυγραντήρα;
1 ..) Προσαρμοσμένη ετικέτα στην εξωτερική λευκή σακούλα PE 2000pcs
2 ..) κουτί από χαρτόνι OEM ως εξωτερική συσκευασία MOQ 5000pcs
3 ..) Με τυπωμένη εξωτερική συσκευασία MOQ 20000pcs
5) Ποιο είναι το μέγεθος (γραμμάρια) αυτού του προϊόντος;
248 g / 500 ml με 16 * 29,4 cm, 400 g / 1000 ml με 22,5 * 35 cm
6 ) Ποιος βαθμός καθαρότητας έχει για τον αφυγραντήρα;
Σύνθεση: Χλωριούχο ασβέστιο> 75%
Δημοφιλείς Ετικέτες: 300ml ντουλάπα κουτί απορρόφησης υγρασίας με ελεύθερο δείγμα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φθηνά

