Περιγραφή προϊόντος:
Το κύριο συστατικό της 450g οικολογικής επαναχρησιμοποιούμενης σακούλας αποξηραντικού με ελεύθερο δείγμα είναι το χλωριούχο ασβέστιο και η συσκευασία είναι Tyvek ή μη υφασμένο ύφασμα. Μπορεί να αφαιρεθεί αποτελεσματικά από την υγρασία και να προστατεύεται από την υγρασία, και να κρατήσει τα ρούχα στεγνά. Το προϊόν χρησιμοποιείται ως συμπληρωματική συσκευασία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε κουτί απορροής ή σε αφυγραντήρα.
| Ονομα προϊόντος | 450g Eco-friendly επαναχρησιμοποιούμενη σακούλα αποξηραντικού με ελεύθερο δείγμα |
| Καθαρό βάρος | 350g, 450g, 1000g διαθέσιμα |
| Υγροσκοπική ικανότητα | 2000 ml |
| Πρώτη ύλη | Κοκκία χλωριούχου ασβεστίου + Κοκκία αρώματος |
| Μέγεθος | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Πακέτο | Polybag ή προσαρμοσμένο πλαίσιο χρώματος |
| Εφαρμογές | Σκελετός, ντουλάπι, υπνοδωμάτιο, κουζίνα, αποθήκη, γραφείο, οχήματα κλπ |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 20000pcs |
| Διάρκεια ζωής | Τοποθετημένο σε ξηρή, κανονική κατάσταση, φυλάσσετε σφραγισμένα 3 χρόνια |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |





Εφαρμογή:


Χρησιμοποιώντας τη μέθοδο:


Υπηρεσία OEM:

Διαδικασία παραγγελίας:

Σημείωση:
1: Μην τρώτε, κρατήστε όρθιο, μην το περιστρέφετε.
2: Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά.
3: Αποθηκεύστε μακριά από τρόφιμα και ποτά.
Στοιχεία της εταιρείας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, Chunwang έχει γίνει μια δημόσια επιχείρηση από ένα μικρό εργοστάσιο μετά από 20 χρόνια ανάπτυξης με υψηλή ταχύτητα. Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής και ειδικεύεται στην παραγωγή βιομηχανικών και οικιακών ξηραντικών, αφυγραντικών, αρωμάτων και καθαριστικών.
2. Έχουμε εκσυγχρονίσει εργαστήριο και γραμμή παραγωγής, προηγμένο εργαστήριο, εγκαταστάσεις χωρίς σκόνη, καθαρή και τακτοποιημένη αποθήκη και κορυφαία αίθουσα δειγμάτων. Και έχουμε το πιστοποιητικό ISO9001 και ISO14001 το 2015. Και έχουμε περάσει το εργοστάσιο επιθεώρηση της Watsons και BSCI το 2014.
3. Η εταιρεία μας έχει μια ισχυρή βούληση να είναι ο ηγέτης των προϊόντων απορρόφησης & αποσμητικά στοιχεία αέρα στο εγγύς μέλλον.



Συχνές ερωτήσεις:
1.Q: Πόσο καιρό θα διαρκέσει;
Α : Θα διαρκέσει 45-60 ημέρες εξαρτάται από την υγρασία και τις εποχές.
2.Q: Πόσο γρήγορα θα παραλάβει η παραγγελία μου;
Α : Ταχύτερος από οποιονδήποτε άλλον στη βιομηχανία! Να στέλνουμε αμέσως εάν έχουμε αποθέματα της παραγγελίας σας, παραδίδονται εντός 7-15 ημερών για εξατομικευμένες παραγγελίες μετά την πληρωμή.
3.Q: Ποιες είναι οι ώρες λειτουργίας σας;
Α : 8: 30-18: 00 από Δευτέρα έως Σάββατο, είμαστε πάντα εδώ για σας.
4.Q: Προσφέρετε έκπτωση;
Α : Ναι, η έκπτωση θα προσφερθεί εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας σας, τόσο περισσότερο αγοράζετε, τόσο περισσότερο εξοικονομείτε!
5.Q: Πόσο νερό μπορεί να απορροφηθεί από CaCl2 ;
Α : Το χλωριούχο ασβέστιο θα μπορούσε να απορροφήσει έως και το 200% του ίδιου του βάρους.
6.Q: Μπορώ να έχω δικό μου σχέδιο ή δικό μου εμπορικό σήμα;
Α : Ναι, θα μπορούσαμε να προσφέρουμε υπηρεσίες προσαρμογής και υπηρεσίες ΚΑΕ.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 450g φιλική προς το περιβάλλον επαναχρησιμοποιούμενη σακούλα αποξηραντικού με δωρεάν δείγμα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένος στην Κίνα, φτηνό

