Περιγραφή προϊόντος:
Τα κυριότερα συστατικά της τσάντας απορρόφησης υγρασίας των 500 ml αντιθαμβωτικής υγρασίας για ντουλάπα είναι το χλωριούχο ασβέστιο. Οι χημικές αντιδράσεις των μορίων νερού στο χλωριούχο ασβέστιο αντιδρούν χημικά.
Το αποτέλεσμα απορρόφησης επιτυγχάνεται με απορρόφηση υγρασίας από το περιβάλλον περιβάλλον και μετατροπή σε κολλοειδές πήξης. Επομένως, οποιαδήποτε πιθανότητα διαρροής μπορεί να εξαλειφθεί εντελώς.
Το κοινό ξηραντικό με διοξείδιο του πυριτίου μπορεί να απορροφήσει μόνο το 10% -27% του ίδιου του βάρους. Ο ξηραντήρας χλωριούχου ασβεστίου μπορεί να φτάσει το 300%. Ο ρυθμός απορρόφησης υγρασίας είναι 8-15 φορές μεγαλύτερος από τον απλό ξηραντικό. Μετά από πλήρη υγροσκοπική λειτουργία, δεν εξατμίζεται.
| Ονομα προϊόντος | 500ml τσάντα απορρόφησης υγρασίας αντι-υγρασίας ντουλάπα για ντουλάπα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Καθαρό βάρος | 248 g, 400 g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 500 ml, 10000 ml |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο polybag, προσαρμοσμένο κουτί χρώματος, ετικέτα αυτοκόλλητου |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Αρωμα | Τριαντάφυλλο, λεμόνι, λεύκωμα ή άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για να προστατεύσει την ντουλάπα, την ντουλάπα, το ντουλάπι από την υγρασία |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |
| MOQ | 20000pcs |




Εφαρμογή:


Διαδικασία παραγγελίας:

Διαδικασία παραγωγής:

Υπηρεσία OEM:

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, κοντά σε πλούσια εμπειρία 20 χρόνων στον Αποσμητικό αέρα, ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές προϊόντων απορρόφησης.
2.Product: αποσμητικό αέρα Gel, αρωματικά σακουλάκι, φρυγανιέρα αέρα χάντρες κρυστάλλου
Οικιακός απορροφητής υγρασίας, Αφυγραντήρας αυτοκινήτου για επαναχρησιμοποίηση, Συγκρατήστε την τσάντα απορρόφησης υγρασίας, κλπ.
3. Με επιτυχία θα γίνει δημόσια εταιρεία το 2015. Με την έκθεση ελέγχου Walmart, BSCI, GMP



Σχετικά προϊόντα:



Συχνές ερωτήσεις:
Q1: Πού ζείτε;
- Ζω σε εργοστάσιο που βρίσκεται στο Guangdong της Κίνας.
Q2: Είστε κατασκευαστής;
- Ναι, είμαι επαγγελματίας κατασκευαστής στον τομέα αυτό για 20 χρόνια.
Ε3: Μπορείτε να μου δώσετε το δωρεάν δείγμα;
- Σίγουρα, μπορώ να σας δώσω αμέσως και εσείς απλά πληρώνετε έκτακτο κόστος στην εταιρεία μου.
Ε4: Μπορώ να έχω το δικό μου λογότυπο;
- Ναι, προσαρμόστε ευπρόσδεκτα εδώ.
Q5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
- Τ / Τ, Ασφαλής Πληρωμή (από την Alibaba), Εμπορική ασφάλιση (από Alibaba), Western Union,
L / C, Paypal, Μετρητά, με διαπραγμάτευση;
Ε6: Ποιος είναι ο χρόνος σας;
- Περίπου 5-20 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml αντι-υγρασία ντουλάπα τσάντα απορρόφησης υγρασίας για ντουλάπα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

