Περιγραφή προϊόντος:
500ml χύμα αγορά κουτί απορρόφησης υγρασίας για τα νοικοκυριά έχει ένα ευρύ φάσμα της χρήσης. Λόγω της ισχυρής λειτουργίας της για την προστασία από την υγρασία, εκτός από την ντουλάπα της ντουλάπας, το προϊόν μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε πολλά μέρη. Οι τουαλέτες, οι κουζίνες, τα σοφίτα και τα μέρη με ανεπαρκή αερισμό στο σπίτι μπορούν να τοποθετηθούν προκειμένου να διατηρηθεί ο ξηρός αέρας και να αποφευχθεί αποτελεσματικά η χρήση ρούχων και οικιακών προϊόντων από υγρασία και μούχλα.
| Ονομα προϊόντος | Συσκευασία 500ml για την αγορά απορριμμάτων υγρασίας για οικιακή χρήση |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 διαθέσιμοι |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g διαθέσιμα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml διαθέσιμα |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ευωδιά | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για την αποφυγή μούχλας και μούχλας |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 5000pcs |






Εφαρμογή:


Χρήση του τρόπου:

Υπηρεσία OEM:
Χρήση σημείωσης:
1.Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί, εάν δεν υπάρχει τροφή, παρακαλώ επισκεφθείτε αμέσως το γιατρό.
2. Το λευκό αναπνεύσιμο χαρτί στο στόμιο του κουτιού δεν πρέπει να γρατσουνιστεί όταν ανοίξει η συσκευασία.
3. Μην γέρνετε όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν.
4. Μην ρίχνετε το δοχείο, σπάζετε και μη γρατζουνίζετε την κορυφή του λευκού αναπνεύσιμου χαρτιού.
5. Μην αφήνετε τα παιδιά να κλείνουν!
Στοιχεία της εταιρείας:
Shenzhen ChunWang Τεχνολογία Προστασίας Περιβάλλοντος co., LTD ιδρύθηκε το 1998 και ήταν δημόσιο το 2015. Είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας ολοκληρωμένη προηγμένη επιχείρηση η οποία αφιερώνεται στην απόδειξη υγρασία, συντήρηση, τον καθαρισμό του αέρα και υγιεινής. Chunwang είχε περάσει την πιστοποίηση QMS ISO9001: 2015, EMS Πιστοποίηση ISO14001: 2015, και τα προϊόντα συμμορφώνονται με ROHS και άλλες περιβαλλοντικές απαιτήσεις.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml χύδην αγορά απορρόφησης απορρόφησης κουτί για οικιακή, την Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

