500ml φτηνή χημική σακούλα αφυγραντήρα με το χέρι
Πληροφορίες Προϊόντος:
500ml φτηνή χημική σακούλα αφυγραντήρα με χειρισμό είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας χλωριούχο ασβέστιο ως πρώτη ύλη, κατάλληλο για ντουλάπα, βιβλιοθήκη, ντουλάπι υποδημάτων, κουζίνα, κρεβατοκάμαρα, αποθήκη και άλλους εσωτερικούς χώρους. Παγιδεύοντας και κλειδώντας την υπερβολική υγρασία, ο αφυγραντήρας προστατεύει το μωρό σας από τις βλαβερές συνέπειες της υγρασίας και της υγρασίας. Δεν θα στεγνώσει υπερβολικά τον αέρα για να βλάψει τα φυτά, τα έπιπλα ή τα οικιακά αγαθά και, μειώνοντας την υγρασία σε ένα ασφαλές επίπεδο, θα γίνει η μόδα και το σπίτι απαραίτητο.
| Ονομα προϊόντος | 500ml φτηνή χημική σακούλα αφυγραντήρα με το χέρι |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Καθαρό βάρος | 248 g, 400 g |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300 ml, 400 ml, 500 ml, 600 ml |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα peper |
| Αρωμα | Ρομά, λεμόνι, γιασεμί, voilet ή χωρίς άρωμα |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Λειτουργία | Αποφύγετε την υγρασία και τη μούχλα από το αντικείμενο στο σπίτι |
| Χρησιμοποιήστε μέρη | Υπνοδωμάτιο, κουζίνα, μπάνιο, υπόγειο και ούτω καθεξής |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |



Εφαρμογή


Η υπηρεσία μας
Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας
1) Τι είναι το DMF; Γιατί απαγορεύεται από την ΕΕ;
Το DMF, που ονομάζεται επίσης φουμαρικό διμεθύλιο, έχει τα χαρακτηριστικά χαμηλής τοξικότητας, υψηλής απόδοσης και ευρείας φάσης αντιβακτηριακής δράσης. Έχει μια ειδική αντιβακτηριακή επίδραση στο μούχλα.
Το DMF χρησιμοποιήθηκε συχνότερα ως συντηρητικά και βακτηριοκτόνα για την παραγωγή, αποθήκευση και μεταφορά δερμάτων, υποδημάτων και υφασμάτων κλπ.
Το DMF μπορεί να προκαλέσει δερματική αλλεργία, οξεία έκζεμα και εγκαύματα.
Στις 15 Μαΐου 2012, η Επίσημη Εφημερίδα της Ευρωπαϊκής Ένωσης εξέδωσε οδηγία (ΕΕ) αριθ. 412/2012, με την οποία ζητείται από τα κράτη μέλη να εξασφαλίζουν ότι τα αντικείμενα ή τα μέρη τους που περιέχουν DMF σε συγκεντρώσεις δεν θα διατεθούν στην αγορά.
2) Μπορεί να απορροφηθεί ξανά η απορρόφηση μετά από ξήρανση;
Ως αποξηραντικό μιας χρήσης, το αποξηραντικό Absorbking δεν μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί μετά την ξήρανση. Παρακαλούμε απορρίψτε αμέσως μετά τη χρήση.
3) Έχετε πει ότι το αποξηραντικό σας θα είναι σαν γέλη μετά την απορρόφηση, αλλά γιατί θα γίνει υγρό;
Η απορρόφηση του ξηραντικού θα έχει διαφορετική εμφάνιση στη διαδικασία απορρόφησης, στην αρχή είναι σκόνη, τότε θα γίνει υγρή, αργότερα θα είναι ημίσεια και θα είναι τελείως πηκτή.
4) Είναι απορροφητικό το απορρυπαντικό ασφαλές για χρήση;
Τα κύρια συστατικά του Absorbking desiccant είναι το χλωριούχο ασβέστιο και η αμυλοπηκτίνη, επομένως είναι αβλαβή για τους ανθρώπους και το περιβάλλον σύμφωνα με τη σωστή χρήση.
5) Πρέπει να αντικατασταθεί το ξηραντικό μετά την αναδίπλωση του πακέτου για ορισμένους συγκεκριμένους λόγους (όπως η επιθεώρηση εμπορευμάτων);
Οι δοκιμές αποδεικνύουν ότι Τα κύρια συστατικά του Absorbking desiccant είναι το χλωριούχο ασβέστιο και η αμυλοπηκτίνη, επομένως είναι αβλαβή για τους ανθρώπους και το περιβάλλον σύμφωνα με τη σωστή χρήση. το ξηραντικό απορροφά έως και το 300% του βάρους του και συνεχίζει να λειτουργεί μέχρι το επίπεδο κορεσμού του. Στο τμήμα επιθεώρησης των εμπορευμάτων ή πριν από την αποστολή, το ποσοστό απορρόφησης είναι περίπου 50% και το προσωπικό λειτουργίας επανασφραγίζει το poly bag το συντομότερο δυνατόν, δεν χρειάζεται να αλλάξει ή να προσθέσει νέο ξηραντικό. Με απλά λόγια, αυτό σημαίνει για μια ανάγκη προϊόντος μεγαλύτερη διάρκεια αποθήκευσης, θα ήταν καλύτερα να αυξηθεί η χρήση του ξηραντικού.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml φτηνή χημική σακούλα αφυγραντήρα με την παράδοση, την Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, που γίνεται στην Κίνα, φθηνή

