Προσδιορισμός προϊόντος:
500ml ζεστό σακούλα απορρόφησης υγρασίας για οικιακή χρήση που συνδέεται με το άγκιστρο έχει σχεδιαστεί για να εξοικονομήσει χώρο. Η χρήση αυτού του προϊόντος δεν απαιτεί χώρο. Μπορεί να κρεμαστεί στην ντουλάπα, στο μπάνιο και να τοποθετηθεί στο ράφι παπουτσιών.
| Ονομα προϊόντος | 500ml ζεστό απορρόφησης σακούλα απορρόφησης υγρασίας για οικιακή χρήση |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Καθαρό βάρος | 248g, 400g ή προσαρμοσμένα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 500ml, 1000ml ή προσαρμοσμένα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη τσάντα |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Αρωμα | Τριαντάφυλλο, λεμόνι, λεύκωμα ή άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για να προστατεύσει την ντουλάπα, την ντουλάπα, το ντουλάπι από την υγρασία |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |
| MOQ | 20000pcs |


Εφαρμογή:


Μέθοδος χρήσης:
Βγάλτε το προϊόν από την εξωτερική σακούλα και το κρεμάστε στο ντουλάπι, στη βιβλιοθήκη και σε άλλους κλειστούς χώρους που χρειάζονται αφύγρανση.
Η απόσταση μεταξύ του σάκου και του αντικειμένου είναι τουλάχιστον 5-10cm, έτσι ώστε ο υγροσκοπικός σάκκος να μπορεί να εκτεθεί πλήρως στον αέρα.
Σε κάθε ανεξάρτητο χώρο της γενικής καμπίνας ρούχων, 1-2 σακκουλάκια με εξαιρετικά αποτελεσματικές σακούλες απορρόφησης υγρασίας (υψηλός αεροστεγής χώρος) είναι κλειστοί. Όταν τα λευκά σωματίδια διαλύονται τελείως, αντικαταστήστε τα νέα προϊόντα.

Σημείωση:
1. Μην αποσύρετε τη συσκευασία πριν τη χρήση, για να μην υγρανθεί.
2. Κατά τη διαδικασία χρήσης, δεν μπορείτε να τρίψετε ή να σφίξετε την υγροσκοπική σακούλα, έτσι ώστε να μην προκληθεί θραύση της συσκευασίας.
3. περιέχει χλωριούχο ασβέστιο, αποφεύγεται η άμεση επαφή με τα μάτια και το δέρμα, δεν μπορεί να καταναλωθεί. Εάν υπάρχει φυσική επαφή κατά τη χρήση, παρακαλούμε να απαντήσετε επειγόντως στις ακόλουθες μεθόδους: για παράδειγμα, εισάγετε ακούσια τα μάτια και ξεπλύνετε για 15 λεπτά με καθαρό νερό. Εάν φοράτε αόρατα μάτια, πρέπει να το αφαιρέσετε. Εάν αγγίξετε το δέρμα σας, πλύντε το με σαπούνι και νερό. Εάν τα συμπτώματα επιμένουν, μεταβείτε στο νοσοκομείο για θεραπεία. αν το νερό χυθεί στα ρούχα, παρακαλούμε ξεπλύνετε το με κρύο νερό.
4. μετά το άνοιγμα όπως βρίσκεται στο νερό με μικρή ποσότητα κόκκων ή σκόνης είναι φυσιολογική.
5. Η χωρητικότητα του υγροσκοπικού σάκου είναι περίπου 400ml. Εάν η υγρασία στην τσάντα φτάσει στην άκρη αντικατάστασης, παρακαλούμε να την αλλάξετε έγκαιρα.
Διαδικασία παραγωγής:

Διαδικασία παραγγελίας:

Διαδικασία ΚΑΕ:

Στοιχεία της εταιρείας:
1. Ιδρύθηκε το 1998, κοντά σε πλούσια εμπειρία 20 χρόνων στον Αποσμητικό αέρα, ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές προϊόντων απορρόφησης.
2.Product: αποσμητικό αέρα Gel, αρωματικά σακουλάκι, φρυγανιέρα αέρα χάντρες κρυστάλλου
Οικιακός απορροφητής υγρασίας, Αφυγραντήρας αυτοκινήτου για επαναχρησιμοποίηση, Συγκρατήστε την τσάντα απορρόφησης υγρασίας, κλπ.
3. Με επιτυχία θα γίνει δημόσια εταιρεία το 2015. Με την έκθεση ελέγχου Walmart, BSCI, GMP



Συχνές ερωτήσεις:
Q1: Πού ζείτε;
- Ζω σε εργοστάσιο που βρίσκεται στο Guangdong της Κίνας.
Q2: Είστε κατασκευαστής;
- Ναι, είμαι επαγγελματίας κατασκευαστής στον τομέα αυτό για 20 χρόνια.
Ε3: Μπορείτε να μου δώσετε το δωρεάν δείγμα;
- Σίγουρα, μπορώ να σας δώσω αμέσως και εσείς απλά πληρώνετε έκτακτο κόστος στην εταιρεία μου.
Ε4: Μπορώ να έχω το δικό μου λογότυπο;
- Ναι, προσαρμόστε ευπρόσδεκτα εδώ.
Q5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
- Τ / Τ, Ασφαλής Πληρωμή (από την Alibaba), Εμπορική ασφάλιση (από Alibaba), Western Union,
L / C, Paypal, Μετρητά, με διαπραγμάτευση;
Ε6: Ποιος είναι ο χρόνος σας;
- Περίπου 5-20 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml ζεστό απορρόφηση τσάντα απορρόφησης υγρασίας για οικιακή χρήση, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

