500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας για το σαλόνι με άρωμα
Περιγραφή προϊόντος:
500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας για το σαλόνι με το άρωμα μπορεί να αποτρέψει τους μύκητες από μούχλα και ωίδιο εξαλείφοντας την υπερβολική υγρασία.
Εξαλείφει τη δυσάρεστη, μούχλα μυρωδιά που προκαλείται από την υγρασία.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μπάνια, ντουλάπες, χώρους πλυντηρίων, γραφεία, κουζίνες, βάρκες
Δεν θα στεγνώσει υπερβολικά τον αέρα για να βλάψει τα φυτά, τα έπιπλα ή τα είδη οικιακής χρήσης.
| Ονομα προϊόντος | 500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας για το σαλόνι με άρωμα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 ή προσαρμοσμένες |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g ή προσαρμοσμένα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml ή προσαρμοσμένα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα χαρτιού |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ευωδιά | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για την αποφυγή μούχλας και μούχλας |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 5000pcs |



Εφαρμογή:


Διαδικασία παραγωγής:
Μέθοδος χρήσης:
1) ανοίξτε το επάνω κάλυμμα: όταν ανοίξει η κορυφή, η κορυφή μπορεί να αποκαλυφθεί μόνο πιέζοντας ελαφρά προς τα επάνω την πλευρική πλευρά.
(2) ανοίξτε απαλά το άνω φύλλο αλουμινόχαρτου αλουμινόχαρτου: το αλουμινόχαρτο θα είναι έξω από την άκρη ενός μικρού εξωτερικού άκρου, από αυτό το σημείο τραβήξτε προς τα πάνω και αφήστε το ανοιχτό, εύκολο στη λειτουργία. Αφαιρέστε το φύλλο αλουμινίου, προσέξτε να μην σπάσετε την κατώτερη διαπερατότητα του λευκού χαρτιού.
(3) καλύψτε το αρχικό κάλυμμα που αποκαλύφθηκε.
Προσοχή:
1. το προϊόν αυτό δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί, εάν δεν υπάρχει φαγητό, παρακαλώ επισκεφθείτε αμέσως το γιατρό.
2. Το λευκό αναπνεύσιμο χαρτί στο στόμιο του κουτιού δεν πρέπει να γρατσουνιστεί όταν ανοίξει η συσκευασία.
3. Μην γέρνετε όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν.
4. Μην ρίξετε το δοχείο, σπάστε και μην γρατσουνίστε την κορυφή του λευκού αναπνεύσιμου χαρτιού.
5. μην αφήνετε τα παιδιά να κλείνουν!
Υπηρεσία OEM:
Περιγραφή εταιρείας:
1. ιδρύθηκε το 1998, CHUNWANG Group είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας επιχείρηση
2.Product Σειρά: απορροφητήρες οικιακής υγρασίας, αποσμητικά, καθαριστικά λεκάνης τουαλέτας, αφυγραντήρα αυτοκινήτων, καθαριστικά αποστράγγισης, αποσμητικά χώρου, ξηραντικά, δοχείο ξηρό σάκο, απορρόφηση οξυγόνου, κάρτα δείκτη υγρασίας, κλπ. 3. Κλίμακας Επιχειρήσεων: περισσότερα από 12.000 τετραγωνικά μέτρα, περισσότερα από 200 επιτελεία
4. Πιστοποιητικά: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI κ.λπ.
5. Πελάτες: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL κ.α.



Συχνές ερωτήσεις:
Q1: Πού ζείτε;
- Ζω σε εργοστάσιο που βρίσκεται στο Guangdong της Κίνας.
Q2: Είστε κατασκευαστής;
- Ναι, είμαι επαγγελματίας κατασκευαστής στον τομέα αυτό για 20 χρόνια.
Ε3: Μπορείτε να μου δώσετε το δωρεάν δείγμα;
- Σίγουρα, μπορώ να σας δώσω αμέσως και εσείς απλά πληρώνετε έκτακτο κόστος στην εταιρεία μου.
Ε4: Μπορώ να έχω το δικό μου λογότυπο;
- Ναι, προσαρμόστε ευπρόσδεκτα εδώ.
Q5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
- Τ / Τ, Ασφαλής Πληρωμή (από την Alibaba), Εμπορική ασφάλιση (από Alibaba), Western Union,
L / C, Paypal, Μετρητά, με διαπραγμάτευση;
Ε6: Ποιος είναι ο χρόνος σας;
- Περίπου 5-20 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας για σαλόνι με άρωμα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

