Πληροφορίες Προϊόντος:
Ο σχεδιασμός του κουτιού απορρόφησης υγρασίας 500ml για την ντουλάπα είναι σχεδιασμένος για ανθρώπους που ενοχλούνται από την υγρασία. Δεν όχι μόνο δεν καταλαμβάνει χώρο, αλλά μπορεί επίσης να λύσει το υγρό πρόβλημα για τους ανθρώπους. 500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας υγρασίας για wardrobecan να χρησιμοποιηθεί στο υπόγειο ή άλλους χώρους υγρασίας.
| Ονομα προϊόντος | 500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας υγρασίας για ντουλάπα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 ή προσαρμοσμένες |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g ή προσαρμοσμένα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml ή προσαρμοσμένα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα χαρτιού |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Γεύση | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | βοηθά τους ανθρώπους να απομακρύνουν την υγρασία από το σπίτι |
| Δείγμα | Δωρεάν δείγμα διαθέσιμο |
Μέθοδος χρήσης:
Βήμα 1: Αφαιρέστε το καπάκι και αφαιρέστε το στεγανοποιητικό κάλυμμα αλουμινίου αφήνοντας το λευκό κάλυμμα ασφαλείας στη θέση του. Αντικαταστήστε το καπάκι της σχάρας.
Βήμα 2: Τοποθετήστε σε μια επίπεδη επιφάνεια στην επιθυμητή θέση. Το λευκό απορροφητικό θα σχηματίσει νερό σε 1-2 μήνες (εξαρτάται από την υγρασία και τις εποχές).
Βήμα 3: Όταν το κιβώτιο αέρα αφυγραντή έχει διαλυθεί πλήρως, ρίξτε το νερό να βυθιστεί και απορρίψτε τα σκουπίδια.

Εφαρμογή:
Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας:
1. ιδρύθηκε το 1998, CHUNWANG Group είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας επιχείρηση
2.Product Σειρά: απορροφητήρες οικιακής υγρασίας, αποσμητικά, καθαριστικά λεκάνης τουαλέτας, αφυγραντήρα αυτοκινήτων, καθαριστικά αποστράγγισης, αποσμητικά χώρου, ξηραντικά, δοχείο ξηρό σάκο, απορρόφηση οξυγόνου, κάρτα δείκτη υγρασίας, κλπ. 3. Κλίμακας Επιχειρήσεων: περισσότερα από 12.000 τετραγωνικά μέτρα, περισσότερα από 200 επιτελεία
4. Πιστοποιητικά: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI κ.λπ.
5. Πελάτες: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL κ.α.


Σχετικά προϊόντα:


Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας υγρασίας για ντουλάπα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, που γίνεται στην Κίνα, φθηνά

