Απορροφητικό κουτί απορρόφησης 500 ml με άρωμα
Περιγραφή προϊόντος:
500ml απορροφητικό κουτί απορρόφησης υγρασίας με άρωμα υιοθετεί χαρτί απορρόφησης υψηλής ποιότητας, το οποίο έχει υψηλή αντοχή και καλή απορρόφηση υγρασίας. Χρησιμοποιήστε ασφαλή, σούπερ πρόληψη διαρροής. Ακόμη και αν το δοχείο απορριφθεί, το εσωτερικό υγρό δεν θα διαρρεύσει.
| Ονομα προϊόντος | Απορροφητικό κουτί απορρόφησης 500 ml με άρωμα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 ή προσαρμοσμένες |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g ή προσαρμοσμένα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml ή προσαρμοσμένα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα χαρτιού |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ευωδιά | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για την αποφυγή μούχλας και μούχλας |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |


Τρόπος χρήσης:
1) ανοίξτε το επάνω κάλυμμα: όταν ανοίξει η κορυφή, η κορυφή μπορεί να αποκαλυφθεί μόνο πιέζοντας ελαφρά προς τα επάνω την πλευρική πλευρά.
(2) ανοίξτε απαλά το άνω φύλλο αλουμινόχαρτου αλουμινόχαρτου: το αλουμινόχαρτο θα είναι έξω από την άκρη ενός μικρού εξωτερικού άκρου, από αυτό το σημείο τραβήξτε προς τα πάνω και αφήστε το ανοιχτό, εύκολο στη λειτουργία. Αφαιρέστε το φύλλο αλουμινίου, προσέξτε να μην σπάσετε την κατώτερη διαπερατότητα του λευκού χαρτιού.
(3) καλύψτε το αρχικό κάλυμμα που αποκαλύφθηκε.
Διαδικασία παραγωγής:
Υπηρεσία OEM:
Σχετικά προϊόντα:


Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας:



Συχνές ερωτήσεις:
1.Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε ένα εργοστάσιο και έχουμε το δικαίωμα να εξάγουμε αγαθά.
2.Πόπου είναι το εργοστάσιό σας;
Στο Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ.
3. Η εταιρεία σας κάνει προϊόντα OEM για εμάς;
Ναι, ο ΚΑΕ είναι ευπρόσδεκτος.
4.Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Διαφέρει από 7-15 ημέρες ανάλογα με το είδος και την ποσότητα των παραγγελιών που παραγγέλθηκαν.
5. Προσφέρετε δωρεάν δείγματα ή ποιες θα ήταν οι επιβαρύνσεις των δειγμάτων;
1.Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε ένα εργοστάσιο και έχουμε το δικαίωμα να εξάγουμε αγαθά.
2.Πόπου είναι το εργοστάσιό σας;
Στο Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ.
3. Η εταιρεία σας κάνει προϊόντα OEM για εμάς;
Ναι, ο ΚΑΕ είναι ευπρόσδεκτος.
4.Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Διαφέρει από 7-15 ημέρες ανάλογα με το είδος και την ποσότητα των παραγγελιών που παραγγέλθηκαν.
5. Προσφέρετε δωρεάν δείγματα ή ποιες θα ήταν οι επιβαρύνσεις των δειγμάτων;
Τα δείγματα διατίθενται δωρεάν, ενώ τα ταχυδρομικά τέλη μπορούν να πληρώνονται μόνοι σας. Και το κόστος θα αφαιρεθεί στις παραγγελίες.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 500ml κουτί απορρόφησης υγρασίας απορρόφησης με άρωμα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

