600 ml σακούλα αφυγραντήρα με άρωμα για οικιακή χρήση
Περιγραφή προϊόντος
Το κύριο συστατικό της σακούλας αφυγραντή 600ml με άρωμα για οικιακή χρήση είναι το κιβώτιο ξηραντικού με χλωριούχο ασβέστιο και είναι κοκκώδης δομή. Είναι πολύ υγροσκοπικό και είναι υγρό μετά την απορρόφηση υγρού αερίου. Το ανώτερο στρώμα του αφυγραντήρα καλύπτεται με ένα στρώμα μεμβράνης, το μεσαίο στρώμα είναι ο υγροσκοπικός παράγοντας και ο πυθμένας είναι το στρώμα αποθήκευσης ύδατος όταν ο απορροφητικός παράγοντας απορροφά το νερό στον αέρα του θαλάμου, θα στραφεί προς τα κάτω τη ροή του υγρού. Όταν ο υγροσκοπικός παράγοντας ή η υψηλή συγκέντρωση, η υγροσκοπική ταχύτητα είναι γρήγορη
| Ονομα προϊόντος | 600 ml σακούλα αφυγραντήρα με άρωμα για οικιακή χρήση |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g ή προσαρμοσμένα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml ή προσαρμοσμένα |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα χαρτιού |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Γεύση | Τριαντάφυλλο, λεμόνι, λεύκωμα ή άρωμα |
| Λειτουργία | Βοηθά να σταματήσει η υγρασία, μούχλα, μούχλα και συμπύκνωση |
| Εφαρμογή | Εσωτερικό δωμάτιο / ντουλάπα / ερμάριο / ερμάριο / βιβλιοθήκη και κάθε χώρος σφράγισης |
| Δείγμα | Ελεύθερος |



Εφαρμογή
Διαδικασία παραγωγής


Η υπηρεσία μας
Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ μας
1. ιδρύθηκε το 1998, CHUNWANG Group είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας επιχείρηση
2.Product Σειρά: απορροφητήρες οικιακής υγρασίας, αποσμητικά, καθαριστικά λεκάνης τουαλέτας, αφυγραντήρα αυτοκινήτων, καθαριστικά αποστράγγισης, αποσμητικά χώρου, ξηραντικά, δοχείο ξηρό σάκο, απορρόφηση οξυγόνου, κάρτα δείκτη υγρασίας, κλπ. 3. Κλίμακας Επιχειρήσεων: περισσότερα από 12.000 τετραγωνικά μέτρα, περισσότερα από 200 επιτελεία
4. Πιστοποιητικά: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI κλπ.
5. Πελάτες: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL κ.α.


Συχνές ερωτήσεις
1.Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε ένα εργοστάσιο και έχουμε το δικαίωμα να εξάγουμε αγαθά.
2.Πόπου είναι το εργοστάσιό σας;
Στο Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ.
3. Η εταιρεία σας κάνει προϊόντα OEM για εμάς;
Ναι, ο ΚΑΕ είναι ευπρόσδεκτος.
4.Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Διαφέρει από 7-15 ημέρες ανάλογα με το είδος και την ποσότητα των παραγγελιών που παραγγέλθηκαν.
5. Προσφέρετε δωρεάν δείγματα ή ποιες θα ήταν οι επιβαρύνσεις των δειγμάτων;
Τα δείγματα διατίθενται δωρεάν, ενώ τα ταχυδρομικά τέλη μπορούν να πληρώνονται μόνοι σας. Και το κόστος θα αφαιρεθεί στις παραγγελίες.
Δημοφιλείς Ετικέτες: 600ml σακούλα αφυγραντήρα με άρωμα για οικιακή χρήση, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό

