Περιγραφή
Αποστολή ερώτησής
Ιδρύθηκε το 1998, Chunwang είναι γνωστή ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των 70g ξηρό σάκο για ντουλάπα στην Κίνα. Κατά τα τελευταία δύο χρόνια, έχουμε εισαγάγει προηγμένο εξοπλισμό και τεχνολογία στο εργοστάσιό μας. Παρακαλούμε να είστε ελεύθεροι να αγοράσετε τα φτηνά μας προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα.
70g ξηρή τσάντα για ντουλάπα
Περιγραφή προϊόντος:
| Ονομα προϊόντος | 70g ξηρή τσάντα για ντουλάπα |
| Πρώτη ύλη | Λευκό σιλικαζέλ + πορτοκαλί σιλικαζέλ |
| Μέγεθος (cm) | 50 * 215 mm |
| Καθαρό βάρος | 70g * 2 |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη ετικέτα, κάρτα χαρτιού |
| Σχήμα | στερεός |
| Δείγμα | Διαθέσιμο δείγμα τέλους |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 10000pcs |



Σχετικά προϊόντα:


Στοιχεία της εταιρείας:
Shenzhen Chunwang estanlished το 1998, η οποία ειδικεύεται στην κατασκευή αφυγραντήρα και αποσμητικό για 19 χρόνια.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 70g ξηρή τσάντα για ντουλάπα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, φτιαγμένο στην Κίνα, φτηνό
