300ml αποξηραντικό κουτί αφυγραντήρα για πώληση με άρωμα
Περιγραφή προϊόντος:
300ml αποξηραντικό κιβώτιο αφύγρανσης για πώληση με άρωμα είναι πολύ χρήσιμα οικιακά χημικά προϊόντα για την προώθηση της εξάλειψης των καλουπιών, της σκουριάς, της διάβρωσης και για την αποτροπή της υπερβολικής ποσότητας νερού από τη ζημιά των ειδών που ζουν. Μπορεί να βοηθήσει στη μείωση της υγρασίας στις εσωτερικές ή κλειστές περιοχές και να διατηρήσει ένα ξηρό περιβάλλον. Μερικά αρωματικά σωματίδια προστίθενται στο χλωριούχο ασβέστιο για να παίξουν το αποτέλεσμα του αρωματικού αέρα. Το προϊόν έχει συνδυασμένο αποτέλεσμα αφύγρανσης και αρωματικής φάσης. Χρησιμοποιείται ευρέως σε ντουλάπα, βιβλιοθήκη, ντουλάπα, ντουλάπι υποδημάτων και άλλα εσωτερικά μέρη.
| Ονομα προϊόντος | 300ml αποξηραντικό κουτί αφυγραντήρα για πώληση με άρωμα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 διαθέσιμοι |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g διαθέσιμα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml διαθέσιμα |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ευωδιά | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για την αποφυγή μούχλας και μούχλας |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 5000pcs |






Εφαρμογή:


Χρήση του τρόπου:

Υπηρεσία OEM:
Χρήση σημείωσης:
1.Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί, εάν δεν υπάρχει τροφή, παρακαλώ επισκεφθείτε αμέσως το γιατρό.
2. Το λευκό αναπνεύσιμο χαρτί στο στόμιο του κουτιού δεν πρέπει να γρατσουνιστεί όταν ανοίξει η συσκευασία.
3. Μην γέρνετε όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν.
4. Μην ρίχνετε το δοχείο, σπάζετε και μη γρατζουνίζετε την κορυφή του λευκού αναπνεύσιμου χαρτιού.
5. Μην αφήνετε τα παιδιά να κλείνουν!
Στοιχεία της εταιρείας:
Shenzhen ChunWang Τεχνολογία Προστασίας Περιβάλλοντος co., LTD ιδρύθηκε το 1998 και ήταν δημόσιο το 2015. Είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας ολοκληρωμένη προηγμένη επιχείρηση η οποία αφιερώνεται στην απόδειξη υγρασία, συντήρηση, τον καθαρισμό του αέρα και υγιεινής. Chunwang είχε περάσει την πιστοποίηση QMS ISO9001: 2015, EMS Πιστοποίηση ISO14001: 2015, και τα προϊόντα συμμορφώνονται με ROHS και άλλες περιβαλλοντικές απαιτήσεις.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 300ml αποξηραντικό αφυγραντήρα για πώληση με άρωμα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, κατασκευασμένο στην Κίνα, φτηνό

