100g βιομηχανική τιμή κουτιού αφυγραντήρα με δωρεάν δείγμα
Περιγραφή προϊόντος:
100g βιομηχανική τιμή αφύγρανσης κουτί με δωρεάν δείγμα είναι ένα δημοφιλές προϊόν από την απορρόφηση της περίσσειας υγρασίας από τον αέρα για να προστατεύσει το σαλόνι μας από τη ζημία υγρασίας, Η απορρόφηση υγρασίας είναι περίπου 300%, μπορεί ευρέως να χρησιμοποιηθεί σε ντουλάπα, κρεβατοκάμαρα, κουζίνα
| Ονομα προϊόντος | 100g βιομηχανική τιμή κουτιού αφυγραντήρα με δωρεάν δείγμα |
| Πρώτη ύλη | Χλωριούχο ασβέστιο (προσθέστε άρωμα, κάρβουνο ή όχι) |
| Μέγεθος (cm) | 15,1 * 8,6 * 6,4, 15,1 * 8 * 8,5, 15,1 * 8,10,6, 15,1 * 8 * 13,5 διαθέσιμοι |
| Καθαρό βάρος | 100g, 190g, 220g, 280g διαθέσιμα |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml διαθέσιμα |
| Πιστοποίηση | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ευωδιά | Λεμόνι, γιασεμί, λεβάντα, τριαντάφυλλο, Μαγνόλια, ωκεανός ή χωρίς άρωμα |
| Λειτουργία | Απορροφά την υπερβολική υγρασία για την αποφυγή μούχλας και μούχλας |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| MOQ (προσαρμοσμένο) | 5000pcs |






Εφαρμογή:


Χρήση του τρόπου:

Υπηρεσία OEM:
Χρήση σημείωσης:
1.Αυτό το προϊόν δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί, εάν δεν υπάρχει τροφή, παρακαλώ επισκεφθείτε αμέσως το γιατρό.
2. Το λευκό αναπνεύσιμο χαρτί στο στόμιο του κουτιού δεν πρέπει να γρατσουνιστεί όταν ανοίξει η συσκευασία.
3. Μην γέρνετε όταν χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν.
4. Μην ρίχνετε το δοχείο, σπάζετε και μη γρατζουνίζετε την κορυφή του λευκού αναπνεύσιμου χαρτιού.
5. Μην αφήνετε τα παιδιά να κλείνουν!
Στοιχεία της εταιρείας:
Shenzhen ChunWang Τεχνολογία Προστασίας Περιβάλλοντος co., LTD ιδρύθηκε το 1998 και ήταν δημόσιο το 2015. Είναι ένα σύνολο Ε & Α, παραγωγής και εμπορίας ολοκληρωμένη προηγμένη επιχείρηση η οποία αφιερώνεται στην απόδειξη υγρασία, συντήρηση, τον καθαρισμό του αέρα και υγιεινής. Chunwang είχε περάσει την πιστοποίηση QMS ISO9001: 2015, EMS Πιστοποίηση ISO14001: 2015, και τα προϊόντα συμμορφώνονται με ROHS και άλλες περιβαλλοντικές απαιτήσεις.



Δημοφιλείς Ετικέτες: 100g βιομηχανική τιμή αφυγραντήρα κουτί με δωρεάν δείγμα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, που γίνεται στην Κίνα, φθηνά

